Nicolas Cage

Nicholas Kim Coppola

7,7
67 802 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicolas Cage

Uwielbialem go kiedyś... Zostawic LV, Miasto Aniołów, ba nawet Bock był niezly. Teraz? Teraz jest dnem, popłuczynami po tym czym był kiedyś...

Jaka ostatnia jego rola zostala Wam w pamieci? Taka, ktora nie zwiastowala katastrofy?

Lord of War - to moj glos...

BTW. Spojrzcie ile ról ma zaplanowanych na 2010 rok... To nie swiadczy o jego klasie...

Golan

Zgadzam się z Tobą ... Obecnie, lub też od pewnego czasu, występuje w takich produkcjach, że jego warsztat aktorski, mówiąc kolokwialnie poszedł z dymem. Przyznaję, że Cage nie jest nawet jednym z moich ulubionych aktorów, ale ceniłam go sobie za rolę w Pocałunku wampira, nie wiem, czy widziałeś ... można jeszcze dodać Peggy Sue wyszła za mąż, wspomniane przez Ciebie wyżej Miasto aniołów - niewątpliwie i Naciągacze - do tego filmu mam słabość ...

weird0ther

krótko...Naciągacze, Adaptacja, a za chwilę "Bad Lieutenant" gdzie podobno zagrał świetnie. Będę to powtarzał do znudzenia - Cage czyni dobre filmy lepszymi, a słabe kompletnymi gniotami.

GhostFace

Dobrze napisales na koniec. :)

Musze obczaic wszystkie te tytuly, ktore zachwalacie, moze zle go ocenialem przez pryzmat ostatnich gniotów na poziomie Next, Ghost Rider tudzież Bangkok Dangerous.

Golan

Zamiast wybierać sobie 1-2 ciekawe role na rok w ambitnych obrazach, w najbliższym czasie będzie grał pewnie we wszystkim co się da bo podobno roztrwonił cały majątek.

Golan

Zakochalam sie w nim kiedy zobaczylam Dzikosc Serca, romans trwal przez Zandalee, Zostawic Las Vegas, az po Miasto Aniolow. Pozniej bardziej niz jego zaczelam podziwiac fabule, jak w Panie zycia i smierci, Adaptacji.
Nie ogladam produkcji z Cagem po 2005r, zeby nie zepsuc sobie uroku pod ktorym czasem jeszcze jestem kiedy wracam do Wplywu Ksiezyca i innych klasykow.

Golan

cage przyjął tyle rol, dlatego, że zbankrutował. pozwał swojego agenta, menadżera czy księgowego - nie pamiętam - o to, że ograbił go na 20 mln.

ffeater

Oszukał go Madoff, któremu powierzył wszystkie swoje oszczędnośći.

Golan

Ja uwielbiałam "Rycerza pierwszej damy". W tym filmie go poznałam. Był świetny, zarówno film, jak i Cage.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones