Nicolas Cage

Nicholas Kim Coppola

7,7
67 242 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicolas Cage

Od niektórych wypowiedzi które czytam głowa boli. Jeśli są osoby które twierdzą że Nicolas jest słabym aktorem, to niech się zastanowią nad tym co piszą. Dla mnie Cage jest aktorem numer jeden i choć wiem że nie dorównuje tak wielkim postacią jak Nicholson, Hanks czy De Niro to nie znaczy że jest beznadziejny. Niektórzy zapominają o tak niezwykłych i wspaniałych rolach jak ,,Ben Sanderson- Zostawić Las Vegas", ,,Seth- Miasto Aniołów" czy choćby ,,Frank Pierce - Ciemna Strona Miasta". Nie zapominajmy że Jest on bratankiem Francisa Forda Coppoli który wyreżyserował tak wielkie dzieła jak ,,Ojciec Chrzestny", ,,Czas Apokalipsy" , mówi się że ,,Czym Skorupka Za Młodu Nasiąknie" więc nie skreślajmy Jego osoby tylko z powodu jego najnowszych ról (wiem że nie są idealne) bo może się okazać że Odrodzi się jak Feniks z Popiołu i pokaże jeszcze na co Go stać. :)

Jeśli ktoś również podziwia filmografię Nicolasa to z chęcią zapraszam na bloga (Mile widziane komentarze).

AceVentura79

Blog jest od początku do końca pisany własnoręcznie bez metody kopiuj/wklej, więc jeśli ktoś jest zainteresowany to Zapraszam. :)
http://www.filmweb.pl/user/AceVentura79/blog/560939-Nicolas+Cage+%26+Liam+Neeson +dla+mnie+aktorzy+nr.1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones