Nicolas Cage

Nicholas Kim Coppola

7,7
67 532 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicolas Cage

Przynajmniej jeśli chodzi o jego starsze role-patrz na przykład "Dzikość Serca","Pocałunek Wampira","Red Rock West", a zwłaszcza absolutnie fenomenalną rolę w "Pocałunku Śmierci"-prawdopodobnie najlepszą w karierze-tak genialnego gangstera-przymitywa-psychopaty Kino nie widziało. Ostatnimi czasy faktycznie gorzej przędzie,ale to wciąż dobry aktor.

kinoman77_filmweb

Dokładnie tak. Nadal zdarzają mu się świetne role, jak w "Joe" czy "Misji niewykonalnej".

kinoman77_filmweb

Czlowiek legenda ! w branzy prawie 40 lat ! masa filmow na koncie i to dobrych filmow.Najlepsze lata ma juz za soba i co prawda od ponad dekady kreci prawie same gnioty,ale z tego co wyczytalem w pewnym momencie zostal bankrutem a z czegos trzeba zyc.Kiedy juz zakonczy kariere,jego filmografia bedzie IMPONUJACA ! a zanim to sie stanie to NIcolas Cage nakreci jeszcze wieeeele ( glownie slabych ) filmow.Dziwi mnie tylko, ze od czasu do czasu nie dostaje ról w jakis wyskoko budzetowych produkcjach u znanych reżyserów...w końcu gość cały czas jest na topie i niezły z niego aktor.

Kesler_2

Mnie to też dziwi. Z nowych filmów podobno warto zobaczyć "Mandy'ego" - mówi się, że to jedna z jego najlepszych ról od lat.

kinoman77_filmweb

Nic jest boski! Kolejne zapowiedzi z nim widziałam, primal, colour out of space, kill chain. Widać kariera Nica nabiera tempa!

kinoman77_filmweb

Wg mnie Nic mógłby wygrać casting do roli parkourowca, biegacza, piłkarza napastnika, super agenta, mógłby Jamesem Bondem być. Najlepsze film z nim to 60 sekund, con air lot skazańców, zły porucznik.

kinomaniak_967

Kiedyś miał nawet grać Supermana:)

kinoman77_filmweb

To prawda. Albo spoko też byłby w roli kolarza, spinacza wysokogórskiego, wysportowany jest. Świetny też jest jako zdeterminowany policjant w historii zemsty, zdeterminowanym człowiekiem też był w bogu zemsty- ten film planuje zobaczyć. Cage też niezły był w panu życia i śmierci, polowaniu na łowcę, ghostriderze 1. Widać, że skoro kolejne filmy z nim będą to nie próżnuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones