Nicolas Cage

Nicholas Kim Coppola

7,7
67 705 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicolas Cage

Jak dla mnie - murowany kandydat do najgorszego aktora współczesnego kina.
I nie ratują go jakieś historycznie dobre role.
27 filmów w 7 lat - to występ co kwartał w innym filmie.
Czy w takich warunkach można stworzyć kreację aktorską?

Podobno chodzi nawet na prezentacje garnków, bo każdy telefon to dla niego szansa na film....
U mnie na liście bezwzględnego omijania filmów z jego udziałem.
Jest liderem listy takich rozdrobnionych liści jak John Cusack, Bruce Willis, Christian Slater, Cuba Gooding Jr.

Maniek_74

james franco tez gra w kilku filmach rocznie (w miedzyczasie znajdujac czas na rezyserowanie wlasnych filmow, wykladanie na uczelni i milion innych rzeczy) a jakos nikt go tak nie hejtuje, takze argument "statystyczny" uwazam za wysoce nietrafiony.

jedziemy dalej - owszem rozmienil sie strasznie na drobne by hollywoodzkich top produkcji trafic do filmow klasy b, ale nie zmienia to faktu ze aktorem jest dobrym w przeciwienstwie do reszty wymienionych przez ciebie gosci ktorzy cos tam soba prezentowali za młodu ale na starosc to juz tylko drewno goni drewno i wcale nie trzeba grzebac az tak bardzo w archiwum kinematografii zeby znalezc interesujace kreacje Nicolasa, ze z lat ostatnich wspomne np.:

Skarbiec/The Trust z 2016
Misja Niewykonalna/Army of One 2016
Joe 2013
Zły porucznik/The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans 2009

Osobiscie nie moge doczekac sie premiery najnowszego obrazu z Cage'em wyswietlanego do tej pory tylko na jednym pokazie w Sundance pt. "Mandy" - zbiera swietne recenzje od krytykow (100% na Rotten Tomatoes) i zapowiada sie na cudownie krwista fantasmagoryjna heavy-metal'owa sieczke :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones