PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8591}

Peggy Sue wyszła za mąż

Peggy Sue Got Married
6,6 13 925
ocen
6,6 10 1 13925
7,1 12
ocen krytyków
Peggy Sue wyszła za mąż
powrót do forum filmu Peggy Sue wyszła za mąż

Chciałabym,aby w moim życiu stało się to samo :(

Niestety ja też już rozumiem Peggy Sue :(.

użytkownik usunięty

Trzeba czekać na reset.

Nigdy nie żałujcie swoich czynów bo w dniu kiedy je podejmowaliscie były dla was słuszne
Życie kształtuje nas takimi jakimi teraz jesteśmy gdy będziesz temu zaprzeczać nie będziesz w 100% sobą

użytkownik usunięty
SponsorSQZ

Czyli kim? Sfrustrowanymi, nieszczęśliwymi, znerwicowanymi ofiarami losu, które pożarł ich własny strach i z którymi nikt się nie liczy czy cynicznymi potworami? Motylami z połamanymi skrzydłami? Tak jest w większości przypadków. Nie można pozbawiać ludzi szansy naprawienia tego,co zrobili lub nie zrobili i skazywać na cierpienie.Bo cierpienie nie ma sensu. Skoro ktoś w tamtej chwili nie potrafił, bał się lub nie wiedział co należy zrobić, nie powinien być za to karany przez resztę życia.

SponsorSQZ

Często nie były słuszne. Były wymuszone przez otoczenie. Takich żałuję najbardziej!

h3b4n

Ale były jedynymi jakie mogłeś/-aś podjąć.
Jeżeli coś zrobiliśmy, nie ważne czy pod presją czy nie, to znaczy że podjęliśmy decyzję, że najlepiej będzie tak zrobić (czasem to była decyzja, że najlepiej będzie ugiąć się do czyichś oczekiwań). Szczerze mówiąc to chyba nie żałuję żadnych swoich decyzji (chociaż dziś w co najmniej kilku kwestiach postąpiłbym inaczej), po prostu jakoś... bardziej żałuję, że nie wydarzyły się inne rzeczy, ale to akurat takie niezależne ode mnie ;)

Zawsze jest czas na zmiany! <3

Ale żeby niby co się stało? Przecież ten film świetnie pokazuje, że przeszłości nie można zmienić.

użytkownik usunięty
plochol

A "Powrót do przyszłości" i "Efekt motyla" , "Ile waży koń trojański" pokazują, że można :D Już nie pamiętam, o co mi chodziło wtedy, gdy to pisałam, zapomniałam szczegółową fabułę tego filmu, musiałabym obejrzeć go ponownie.

A jakie to miało konsekwencje w pierwszych dwóch?
Nic, mniejsza, nieważne, wesołych ;]

użytkownik usunięty
plochol

Wesołych :)

nie ma tak łatwo:)

użytkownik usunięty
Gibon_Szybkoreki

A powinno być.Po co się męczyć ? Życie powinno cieszyć, a nie być utrapieniem.

Zgadzam się, tylko najpierw trzeba byłoby zmienić fundamentalne zasady wszechświata.

użytkownik usunięty
kohamusa

Fizyka nie odrzuca możliwości podróżowania w czasie (Szczególna Teoria Względności Einsteina). Kilkaset lat temu Kopernikowi udało się "zmienić" fundamentalne zasady wszechświata, choć większość nie śmiała ich podważać...

Ciekawe, bo druga część Twojej wypowiedzi podważa niejako pierwszą.
Jeśli Kopernik podważył obowiązującą ówcześnie teorię, to nie ma przeszkód, aby ktoś w przyszłości podważył teorię obowiązującą dziś :-)
A tak poważnie, to na poziomie kwantowym nie ma teoretycznie przeszkód na podróże w czasie, natomiast przy wyższej organizacji materii pojawia się olbrzymia ilość paradoksów, które zdają się zaprzeczać tej możliwości, np strzałka czasu, paradoks informacji, itd.

użytkownik usunięty
kohamusa

Pierwsze i drugie zdanie mojej wypowiedzi to dwa odrębne stwierdzenia, bez logicznego związku. Słyszałam o tych paradoksach i oglądałam filmy dokumentalne o naukowcach, którzy starają się je ominąć. Zapewne jednak z podróżami w czasie jest tak, jak z kamieniem filozoficznym :(

Bez względu na prawa fizyki lepiej będzie, aby homo małpishon nie opanował umiejętności podróży w czasie.

użytkownik usunięty
kohamusa

No tak, druga część Powrotu do przyszłość idealnie ukazuje co może się stać, gdy do takiego wehikułu czasu dorwie się ktoś pokroju Biffa Tannena...Ale nie wszyscy ludzie są głupi i źli...To chyba jeden z lepiej dopracowanych filmów o podróżach w czasie, nawiązujący do teorii Einsteina i innych praw fizyki.

Dokładniejsze zgłębienie historii nie pozostawia złudzeń. Te masy dobrych i mądrych, o których wspominasz, odpowiednio kierowane przez pojedynczych złych, stawały się okrutnymi machinami śmierci i cierpienia. Od tysięcy lat jest tak samo. Skolonizujemy Marsa i zabierzemy tam ze sobą obłudę, nienawiść, hipokryzję, agresję, chciwość, itp, itd.
Wracając do tematu : jest jeden niepodważalny dowód na niemożliwość podróży w czasie. Gdyby były możliwe, to ktoś z przyszłości na pewno już by tu był. Nie masz przecież pewności, że nasza rzeczywistość jest jedyną i nie ma alternatywnej/alternatywnych i/lub równoległej/równoległych.

kohamusa

Nie wiem skąd, ale pojawiły się błędy.
Powinno być :
Nie masz przecież pewności, że nasza rzeczywistość jest jedyną i nie ma alternatywnej / alternatywnych i / lub równoległej / równoległych.

użytkownik usunięty
kohamusa

I własnie dlatego podróżnik w czasie powinien zabić pierwszych homosapiensów, żeby się nie rozmnożyli ;p.

Jestem ZA mimo, że nie mógłbym teraz korespondować z Kocicą.

użytkownik usunięty
kohamusa

Czasem w życiu trzeba poświęceń.

Mój kot Wojtek nie byłby zadowolony.

ocenił(a) film na 10

"Peggy, wiesz co to jest penis? Trzymaj się od niego z daleka!" :-)

ocenił(a) film na 6

I tak byś popełnił błędy, tylko że inne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones