PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863792}

Niewesołe miasteczko

Willy's Wonderland
4,9 3 916
ocen
4,9 10 1 3916
Niewesołe miasteczko
powrót do forum filmu Niewesołe miasteczko

Rozgadany Cage

ocenił(a) film na 7

Cage w swojej jakże bogatej filmografii, chyba nigdy nie miał tak świetnych dialogów. Mówi się, że to Tarantino pozwala swoim postaciom nawijać bez ustanku, a tu proszę, takie małe arcydzieło i to w wykonaniu kogoś, po kim byśmy się tego nie spodziewali.

Sam film to komedia z horrorem, elementami gore. Raczej dla fanów takiego gatunku filmów. Ludziom, którzy nie lubią tego stylu bym go nie polecił, ale jak lubisz nonsensy i rzeki krwi to można obejrzeć.

Jak mówiłem wcześniej, genialne dialogi Cage'a. 7/10 za ten aspekt filmu.

ocenił(a) film na 7
Grzesiubb

A liczyłem, że na sam koniec coś powie. ;) Może w dwójce?

ocenił(a) film na 8
Grzesiubb

I to jest najlepszy komentarz ever na tym portalu! Film wyśmienity!

ocenił(a) film na 7
pinkey19

Nie chwaląc się, ja żem to.napisał :D

ocenił(a) film na 1
Grzesiubb

Co za badziew!!! I ten schodzący na psy Cage.....szok....

ocenił(a) film na 7
jacek_filmweb

A kto to przyszedł? Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy. Pogromca uśmiechów dzieci.

Grzesiubb

Tak, ten film to kopalnia grepsów porównywalna z pierwszą częścią "Psów" Pasikowskiego. Ten dar elokwencji jaką popisuje się postać grana przez pana Mikołaja Klatki przyćmiewa jedynie kunszt aktorski pani Tosty. Nie widziałem jej innych kreacji ale przyszło mi do głowy, że desperat, który na planie tegoż filmu klepnąłby to dziewczę w pupę, straciłby potem sporo czasu na wyciąganie drzazg z dłoni.

ocenił(a) film na 7
HamiIkar

Nie wiem czy Tost, to jakiś slang na suchara w znaczeniu tego słowa (aka płaska), o które tobie chodzi. Ale kto wie, codziennie powstają jakieś neologizmy. ;)

Grzesiubb

Aktorka nazywa się Emily Tosta i mimo, że jest młoda i nawet ładna, to oglądając ten film miałem wrażenie, że jest jedną z lalek, która zaraz zaatakuje Kejdża. Być może aluzja z drzazgami była niefortunna. Babeczka wprawdzie gra jak drewno ale ktoś musiał ją wyheblować zanim dostała tę rolę.

ocenił(a) film na 7
HamiIkar

Wiem, wiem, do tego właśnie piłem. Jej niefortunne nazwisko stałoby się synonimem kobiet jej urody.

Grzesiubb

Gorąca i rumiana a przy tym czerstwa i sucha (oschła)? No, bez dobrej oliwy nie podchodź ;-)

ocenił(a) film na 7
HamiIkar

Otóż to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones