PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863792}

Niewesołe miasteczko

Willy's Wonderland
4,9 3 916
ocen
4,9 10 1 3916
Niewesołe miasteczko
powrót do forum filmu Niewesołe miasteczko

Jeżeli podejść do tego filmu z przymrużeniem oka, można się świetnie bawić. W sam raz do obejrzenia z kumplami przy browarku. Groteskowy, przerysowany klimat i super satysfakcjonujące sceny walki. Za sam fakt, że Nicolas Cage zgodził się zagrać w tym filmie nie można go nie lubić :D

Teedee

tylko gdzie to obejrzec?

ocenił(a) film na 8
mk34

Ja oglądałem w wirtualnym kinie na Oculus Quest 2 (aplikacja nazywa się BigSceen) jakiś random streamował

ocenił(a) film na 9
Teedee

Czytam komenty pod tym filmem i jestem w szoku że ludzie jadą po tym filmie. Przecież był przeepicki! Jak można nie wyłapać że film jest zrobiony z jajem i jechać po twórcach? Naprawdę nie rozumiem...

ocenił(a) film na 2
Lalala22

To, że film jest zrobiony z jajem dla beki nie sprawia automatycznie, że jest dobry. Mnie ta produkcja mocno wynudziła i co gorsza, ani razu nie rozbawiła.

ocenił(a) film na 8
Astro_Zombie

Filmy kategorii B żadko są dobre, w takie filmy ogląda się z innym nastawieniem. Są oczywiście kiepskie filmy kat B i te lepsze moim zdaniem ten film jest całkiem całkiem.

ocenił(a) film na 2
Teedee

"Filmy kategorii B żadko są dobre"
Obejrzałem lekko ponad 2 tys. horrorów i ja to widzę zupełnie odwrotnie. Rzadko kiedy A-klasowe horrory są warte uwagi, w większości to odtwórcze śmieci dobre tylko pod względem technicznym ze względu na duże budżety. Wiele B, C i Ż-klasowych dobrych tytułów przeminie bez echa, bo nigdzie nie są reklamowane. Jak lubisz slashery to sprawdź sobie chociażby "The Barn" z 2015. Jeśli chodzi o takie wymieszane z komedią to np. "Psycho Goreman" czy "Happy Death Day" były o niebo lepsze pod każdym względem, albo totalny ser jakim był "The Greasy Strangler".

Teedee

Rzadko się zdarza aby ktoś napisał żadko. Brak słów.

użytkownik usunięty
spidermarx

Dokładnie. Nie rozumiem, jak takim analfabetom nie jest najzwyczajniej w świecie WSTYD pisać coś publicznie. Jakkolwiek merytorycznego komentarza byś nie napisał, to i tak takie potworki powodują, że wyglądasz na idiotę. Heh.

Teedee

To film na wzór gry Five Nights at Freddy's, ogólnie tworzony jest oryginalny a ci sobie po prostu zrobili taką podróbkę. Dla fanów zapewne ciekawy.

tihomax

A jak dla mnie spoko. Znaczy tak: z jednej strony kino klasy B, a z drugiej smaczki dla fanów gore (zauważył ktoś jak się poruszają te pluszaki? To jest stylizowane na tę technikę, gdzie się ręcznie przesuwało obiekty o 3mm i robiło jakiś milion zdjęć), widzę też trochę zabawy kadrami i światłem. Montaż nie powala, no ale B. Postaci głupie jak to bywa w takich filmach, ale Cage... (za którym nie przepadam swoją ulicą) Ludzie sobie śmieszkują o dialogach, a dla mnie to największy atut. Zwykle się utożsamiam jakoś z głównym bohaterem i mu kibicuję (albo nie, jeśli uznam, że go nie lubię), a tutaj... Nie wiedziałam zupełnie kim jest główny bohater, więc nie wiedziałam co o nim myśleć. To z jednej strony sprawiło, że się nie "wczułam", ale z drugiej - nigdy wcześniej nie oglądałam filmu w taki sposób. Było inaczej, niż na czymkolwiek, co wcześniej widziałam. Powiało mi świeżością.

Poecilotheria_metallica

Jeśli chodzi sam film to też mi się dobrze oglądało.

Poecilotheria_metallica

Akurat te zabójcze pluszaki to animatronika (jak np. Laleczka Chucky), to o czym mówisz nazywa się stop-motion - efekt używany m. in. przy endoszkielecie T-800 w pierwszym Terminatorze oraz ED-209 w filmach Robocop. ;)

ocenił(a) film na 7
Teedee

Nie tylko, Cage był jednym z producentów.

ocenił(a) film na 7
Teedee

Nikoś pasuje do takiej stylistyki jak ulał.

ocenił(a) film na 8
Teedee

Mam bardzo podobne zdanie. Motyw FNAF idealnie wrzucony do klasy B, kiepskie dialogi, głupia fabuła. Dla mnie jak najbardziej na plus takie połącznia. Niezła zabawa była

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones