PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848427}
2,6 1 208
ocen
2,6 10 1 1208
Jiu Jitsu
powrót do forum filmu Jiu Jitsu

Klątwa Doliny Węży

ocenił(a) film na 2

Polska ma "Klątwę Doliny Węży" a Nicolas ma "Jiu Jitsu", kariera Nicolasa od dawna szoruje po dnie ale tym filmem weszła na wyższy poziom teleportacji i zapukała od spodu. 2/10 tylko dla Tonego Jaa

rael_76

szoruje po dnie, xd, taki Steven Seagal się zrobił, ciekawe do jakiego dyktatora uderzy.

ocenił(a) film na 2
papilonolipap

tylko że z Stevena nigdy nie było dobrego aktora a Nicolas jednak umie grać . Niestety upadki wielkich są częste ( Bruce Willis , Al Pacino , Robert De Niro ...)nie każdy potrafi zakończyć karierę z honorem jak np. Sean Connery

rael_76

Sean Connery to inna bajka. Pacino i De Niro mieli Gorączkę, Cage Family Man i Knowing. Na resztę można wodę spuścić. Czasem zdarza się, że zabłyśnie nowa gwiazda (np. Game of Trones), ale to rzadko się zdarza. Generalnie z kina wieje nudą.

ocenił(a) film na 3
rael_76

Ktoś tu ewidentnie nie oglądał Mandy, Color out of Space, czy chociażby ostatniego Pig :P Polecam dla nabrania perspektywy ostatnich poczynań Nicka. Nie każda produkcja jest hitem (jak ta chociażby) ale ewidentnie bawi się przy nich świetnie :D

ocenił(a) film na 2
bch_zywiec

Oglądałem wszystkie trzy o ile Mandy jest niezłe ,w Pig gra świetnie to Color troszkę przereklamowany co nie zmienia ostatnich 10 lat gdzie Nicolas latał od szmiry do jeszcze większej szmiry.

ocenił(a) film na 2
bch_zywiec

Doskonale też rozumiem że ekscentryczne życie i długi kosztują :) co nie zmienia tego że filmy takie jak Ju Jitsu bolą :(

ocenił(a) film na 2
rael_76

Bez kitu, bo można też robić kiepskie filmy, ale nawet kiepskie filmy są lepsze niż to coś. Tu jest absolutny poziom mułu i dwudziestego dna pod nim.

rael_76

A ja gdzieś czytałem, że Cage gra specjalnie w takich filmach bo ma z czego zarabiiać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones