PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843869}

Świnia

Pig
6,4 11 821
ocen
6,4 10 1 11821
6,5 24
oceny krytyków
Świnia
powrót do forum filmu Świnia

... to rozmowa Cage'a z kucharzem w restauracji, reszta to taki Hallmark

ocenił(a) film na 4
marckoza

Generalnie to nudy straszne, nie mam pojęcia czym się krytycy jaraja

ocenił(a) film na 8
lukas_172

jak obejrzysz kilka tysiecy filmow i złapiesz troche wiecej doswiadczenia zyciowego (sądzac po zdjeciu) i ogłady estetyczno-kulturalnej to zaczniesz niewykluczone ze kiedys zrozumiesz i docenisz

ocenił(a) film na 9
miko1980

Naprawdę w to wierzysz, ludzie oceniać filmów na filmwebie nie umieją, a co dopiero zrozumieć przekazu jakiegoś filmu. I nie ma coś takiego jak gust, bo to czy nam się coś podoba czy też nie, ma najmniejsze znaczenie. Film oceniać się powinno obiektywnie, anie bo dla mnie nudny to dam mu np 1. Radzę nie radzić ludziom czegoś co nigdy nie zrozumieją. A nawet jeśli jeden zrozumie, to niczego nie zmienisz. Jedynie co zyskasz to kolejną gówno burze w komentarzach. I po co? Lepiej ocenić, wyrazić swoje zdanie i niech z tym żyją. Inteligenty człowiek i tak nie będzie brał pod uwagę opinii, która składa się z jednego zdania bez jakichkolwiek argumentów itp Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 2
kaze_w

Obiektywnie ten film to kompletny bezsens.
Natomiast subiektywnie może wzbudzać bardzo różne odczucia.

Leszy2

Co w tym filmie nie miało sensu? Może już nie pamiętasz po 3 latach, ale zdziwił mnie ten argument, chyba że rzuciłeś go ot tak, bez odpowiedzialności za słowa.

ocenił(a) film na 2
Fiyo

Owszem, nie pamiętam.

ocenił(a) film na 8
marckoza

Film jest bardzo klimatyczny a rozmowa z kucharzem genialna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones